Përfundimtare, Shpend Ahmeti kryetar i Prishtinës
Ka përfunduar procesi i numërimit të votave të personave me nevoja të veçanta, të atyre me kusht dhe me postë.

Nga ky numërim, Ahmeti ka dalë i parë me numrin e votave duke lënë mbrapa Arban Abrashin e LDK-së.

Ahmeti ka mbledhur 861 vota, kurse Abrashi 733 prej tyre.
Shtuar më 26/11/2017, ora 14:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori