Përfshihet nga flakët një fabrikë në Kosovë
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është përfshirë nga zjarri një pjesë e fabrikës së peletit në Kllokot.

Njësiti i zjarrfikësve ka dal në vend të ngjarjes dhe ka arritur të shuajë zjarrin, thuhet në raportin e policisë.

Mësohet se përveç dëmeve materiale në fabrikë, nuk ka asnjë të lënduar./albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 09:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori