Për t'u marë shembull gjesti i ish-ushtarit të UÇK-së
Një qytetari i kishte humbur kuleta me një sasi parash dhe karta të tjera shumë te nevojshme, shkruan Albeu.com

Ish luftëtari i UÇB-së Joni Goxhuli i gjeti këtë portofol në autobuz, dhe ja ktheu brenda ditës personit të cilit I kishte humbur me anë të një numri telefoni që kishte te një prej kartave.

Shumbulli i Goxhulit duhet të jetë një mësim për të gjithë pasi ashtu si thotë edhe vetë ai të gjithve mund të na ndodhë që një dite të na humbi diçka.

“Para tri dite gjeta kët protofol dhe personit që i kishte humbur ja derzova qdo kujt ka mundsi më i humb diqka por aj që e gjën duhët të ndjekë këtë shëmbull”, ka shkruar Goxhuli në Facebook krahas fotove ku shihet momenti I kthimit të kuletës me para. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2019, ora 22:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori