Për Thaçin, sot është ditë e bukur për demokracinë
Kryeministri Hashim Thaçi tha se zgjedhjet po ashkojnë më së miri dhe se qytetarët i janë përgjigjur pozitivisht daljes në zgjedhje.

Sipas tij, sot është një ditë shumë e bukur për demokracinë.

"Sot është një ditë e bukur për demokracinë e Kosovës.
Votues të shumtë nga të gjitha anët e vendit kanë dalë për të përmbushur detyrën qytetare të votimit.”, ka shkruar Thaçi./albeu.com/

Shtuar më 08/06/2014, ora 15:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori