Për 24 orë policia gjobit mbi 1 mijë automjete
Pëlqej
Gjatë 24 orëve të kaluara Policia e Kosovës gjobitur 1 mijë e 227 drejtues të automjeteve.

Sipas raportit policor në Kosovë dje kanë ndodhur gjithsej 36 aksidente, prej tyre një me fatalitet, 12 me të lënduar dhe 23 pa të lënduar.

Arrestime janë bërë gjithsej 15, në mbajtje janë dërguar 6 persona, kurse në vuajte të dënimit 5 persona.


Shtuar më 05/04/2018, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori