PEJE / Serbi tentoi të korruptojë policin me 10 euro
Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas serb, i cili ka tentuar të korruptojë policin e trafikut në Pejë, duke i ofruar një shumë të hollash prej 10 eurosh.

Sipas policisë, pas arrestimit të të dyshuarit, i është konfiskuar pasaporta dhe pritet që të dalë para gjykatës. /albeu.com/


Shtuar më 10/02/2017, ora 11:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori