E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Pejë, arrestohen tre persona
Në Pejë një person është goditur me thikë pasi kishte pasur një mosmarrëveshje me tre të dyshuar. Personi i lënduar është dërguar menjëherë në Urgjencë, ku mjekët konfirmojnë se është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka arrestuar tre të dyshuarit, të cilët pas intervistimit me urdhër të prokurorit, dy prej tyre janë dërguar në qendrën e mbajtjes ndërsa një është liruar në procedurë të rregullt.
Hetimet ende janë duke vazhduar. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2013, ora 11:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori