Peci para Komisionit për Punë të Jashtme
Ish ambasadori i Kosovës në Suedi dhe ish-shefi i Misionit të Posaçëm të Kosovës në Beograd, Lulzim Peci, paraqitet sot në dëgjim para Komisionit për Punë të Jashtme të Kuvendit të Kosovës.

Në këtë ballafaqim me anëtarët e Komisionit pritet të zbardhen arsyet e dorëheqjes së Peci nga detyra në Zyrën ndërlidhëse të Kosovës në Beograd. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2013, ora 12:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori