PDK zbulon kandidatin për kryetar të Podujevës
Hajredin Hyseni do të jetë kandidat për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e PDK-së.

Lajmin e bëri të ditur sot kryetari i PDK-së, Kadri Veseli gjatë tubimit zgjedhor që sot u mbajt në Palestrën e Sporteve në këtë qytet.
Hajredin Hyseni ka mbajtur poste të ndryshme në Qeveri si dhe ka qenë deputet i Kuvendit të Kosovës.

Ai ka qenë i burgosur politik gjatë viteve ‘80-‘90. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2017, ora 18:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori