PDK-së në Malishevë po i vjen fundi
Iniciativa Qytetare për Malishevën reagon ndaj deklaratës së grupit qeverises në Malishevë lidhur me gjendjen në Komunë dhe për aktivitetet e Iniciatives Qytetare Për Malishevën.


“Grupi qeverisës në ikje dhe disa struktura jo formale të cilët kanë uzurpuar degën e PDK-së në Malishevë, tani po shifet qartë se janë në krizë dhe plotësisht pa përkrahjen e qytetarëve e sidomos të elektoratit të PDK-së, me të cilët nuk i lidhë as gjë dhe as një parim , me përjashtim të grabitjes së votes nga ta”, thuhet në komunikatën e degës të nënshkruar nga Artan Hoti.


Shtuar më 07/09/2013, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori