PDK prin në Kaçanik, sa vota e ndajnë nga Vetëvendosja dhe LDK-ja
PDK po prin bindshëm garën në komunën e Kaçanikut sipas numrit të votave që janë nxjerrë deri më tani na kutitë.

Albeu.com mëson se deri më tani udhëheq PDK-ja ku kandidati i saj Besim Ilazi ka marrë 43.36 për qind të votave kundrejt 26.20 për qind të Basri Kodrës nga Vetëvendosja.

Në vend të tretë është Shkëlqim Jakupi nga LDK me 20.86 për qind të votave. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 23:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori