PDK emëron një zv.ministër
Pëlqej
Partia Demokratike e Kosovës, ka emëruar Isni Kilajn, zëvendësministër në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë e Zhvillimit Rural.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Kilaj përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”.

Njoftimi i plotë i Kilajt:

Sot pranova Vendimin për emërimpozitën e Zv. Ministrit në MBPZHR.

Falënderoj PDK-në dhe Kryetarin Kadri Veseli për besimin e dhënë.

Do jem në shërbim të qytetarëve dhe të gjithë atyre që i përfaqësoj.
Shtuar më 17/10/2017, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori