Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
PDK dhe LDK "pinë kafe" bashkë
Pavarësisht se janë në kampe të ndryshme politike dhe kundërshtare, PDK-ja dhe LDK-ja duket se kohët e fundit janë afruar shumë me njëra-tjetrën.

Së paku deputeti Zenun Pajaziti e Lirak Çelaj nga PDK-ja nuk kanë asgjë kundër deputetit të LDK-së, Hashim Dashishku, transmeton Politiko.

Ata janë parë dike pirë një kafe bashkë.

Megjithatë, këta tre persona janë vetëm deputetë dhe vështirë se mund të kenë në dorë të marrin ndonjë vendim politik lidhur me krizën që ka përfshirë vendin. /albeu.com/

Shtuar më 13/10/2014, ora 14:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori