Patriotët le të shohin kushtet skandaloze të Shtëpisë Muze në Manastir (FOTO LAJM)

Sapo kaluam përfjetorit e Kongresit të Manastirit ku u thenelua alfabeti shqip. E me këtë rast shkoi edhe Ilir Meta dhe bënte shqiponjën nëpër fotografi si një patriot i flaktë.

Por, fotot e mëposhtme tregojnë gjendjen skandaloze të shtëpisë muzeManastir, ku është krijuar alfabeti shqiptar.

Shpresojmë se Meta ndoshta e ka parë gjëndjen e mjerueshme.
Shtuar më 23/11/2018, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori