Pasuria marramendëse e Margarita Kadriut
Pëlqej
Nënkryetarja e PDK-së, Margarita Kadriu ka deklaruar se ka tokë dhe shtëpi që kap gjithsej vlerën e 450 mijë eurove.

Ajo po ashtu ka deklaruar edhe 205 mijë euro kursime nëpër bankat e Kosovës.

Në mënyrë krejt të çuditshme, Margarita ka deklaruar se merr pagë prej 650 eurosh në muaj si deputete dhe jo 1.400 euro, sa është rroga e një deputeti në Kuvend. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori