Pasi i erdhi motra e zhdukur reagon djali nga Skenderaj
Drilon Dobra, vëllau i Arbnora Dobrës ka reaguar në emër të familjes pas rikthimit në shtëpi të motrës së tij.

Driloni falënderon të gjithë që ndihmuan në gjetjen e saj, sidomos Policinë e Kosovës.

“Falenderimi i takon ALLAHU-T te madherishem qe motra ime Arbnore Dobra u gjinde shendosh e mire, ne familja Dobra falenderojme policine e Kosoves dhe te gjitha organet kompetente qe ne asnje minute nuk kan rreshtur se punuari ne menyre profesionale gjitheashtu falenderojme miqet , shoket dhe krejt dashamiret qe ndane kete dhimbje me ne , falenderim i vecante shkon edhe per shoket nga Maqedonia per ndihem e ofruar nga ta . Me respekt familja Dobra” shkruan Drilon Dobra në Facebook.
Shtuar më 04/10/2018, ora 16:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori