E FUNDIT/ Studentët sulmojnë Ramën, ka të shoqëruar
Pas vrasjes së Ivanoviç, Vuçiç niset në fundjavë për në Kosovë
Pëlqej
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, pritet të vizitojë të shtunën dhe të dielën Kosovën.

Lajmin për vizitën e Vuçiqit në Kosovë e ka bërë e ditur për “Tanjug” zyra e Presidentit serb.

Sipas agjencisë serbe të lajmeve, Vuçiq do të vizitojë të shtunën dhe të dielën Mitrovicën, Graçanicën dhe Llapnasellën, për të biseduar me serbët lokalë. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 22:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori