Pas votimit për ushtrinë deputetja nga Drenica jep një mesazh për Selimin

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar pro projektligjit për Forcën e Sigurisë së Kosovës. Ky është projektligji i dytë nga tri sa janë për transformimin e FSK-së në ushtri.

Pas këtij votimi ka reaguar deputetja Ganimete Musliu, e cila ia ka dedikuar një postim Sylejman Selimit.

Ajo ka bashkuar tri foto të Selimit i cili ishte pjesë e UÇK-së, TMK-së dhe së fundmi edhe i FSK-së.

Postimi i saj:Urime GJENERAL!!!
#Ushtria
#SylejmanSelimi
#Kosova🇽🇰
Shtuar më 18/10/2018, ora 15:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori