Pas reshjeve të djeshme krijohet një “liqen artificial” në Prishtinë (FOTO LAJM)

Reshjet e djeshme të shiut kanë lënë pasoja në kryeqytet.

Akoma nuk është larguar uji në lagjen “Dardania”, përkatësisht në pjesën që çon te Stacioni i Autobusëve.

Siç mund të shihetpamjet e siguruara nga Indeksonline, uji ende gjendet në këtë pjesë dhe kjo po vazhdon të shkaktojë vështirësi për këmbësorët.

Uji tashmë ka marrë pamjen e një liqeni.
Shtuar më 18/08/2017, ora 17:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori