Pas pak mësohet kryetari i Istogut
Ka filluar numërimi i votimeve me kusht, me postë dhe i personave me nevoja të veçanta në komunën e Istogut.

Indeksonline ndodhet në qendrën e numërimit ku nga ora 14:00 ka filluar punën.

Numërimi i këtyre votave është transparent dhe po bëhet në pranë të vëzhguesve të të gjitha partive.

Brenda pak orësh Istogu pritet të mësoi edhe emrin e kryetarit të ri pas numërimit të të gjitha votave.
Shtuar më 23/11/2017, ora 14:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori