Pas manifestimit, opozita kosovare me verë e mish në shtëpinë e Pal Lekajt (FOTO LAJM)

Pas protestës së organizuar në Pejë nga drejtuesit opozitarë, deputetë dhe përfaqësues të shumtë nga opozita ia kanë bërë një vizitë deputetit të AAK-së, Pal Lekaj, në shtëpinë e tij.

Kështu ka bërë me dije deputeti Lekaj, përmes një postimi në Facebook.

"Pas manifestimit paqësore në Pejë në Mbrojtje të Republikës, jomë i nderuar që në familjen time për vizite erdhen miq, bashkëpunëtorë dhe si çdo herë në krye të vendit lideri Haradinaj. Faleminderit që na nderuat!", ka shkruar Lekaj. /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2015, ora 18:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori