Pas Haradinajt, dhe tre deputetë të tjerë marrin një sy gjum në kuvend (FOTO)

Pëlqej
Se debati për demarkacionin u teprua, e dëshmojnë edhe fotografitë e të pranishmeve në sallën e Kuvendit.

Kryeministri Ramush Haradinaj u kap i pari nga kamerat duke fjetur në Kuvend, ndërsa pas tij u kotën edhe Dardan Gashi e Milaim Zeka.

Debati i gjatë i zhvilluar sot pa pauzë, bëri që deputetët të mos munden as ta dëgjojnë njëri tjetrin. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2018, ora 23:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori