Pas Brukselit, Thaçi fushatë në Skënderaj
Kryetari i PDK-së, Hashi Thaçi ka deklaruar në hapje të fushatës në Skenderaj se heronjtë e paqes dhe të luftës, Sami Lushtaku dhe Sylejman Selimi do ta fitojnë edhe këtë betejë duke besuar në pafajësinë e tyre. Siç shkruan "Express" kryeministri u shpreh i bindur në fitoren e 3 nentorit. Në emër të kandidatit të PDK-së, Sami Lushtaku, udhëheqësi i Shtabit Zgjedhor, Abdyl Ymeri ka thënë se PDK është alternativa e vetme e Skenderajt, pasi vizioni dhe qeverisja e mirë e Sami Lushtakut dhe PDK-së ka bërë që të ketë administratë më të mirë, të investohet në bujqësi, infrastrukturë e të tjera. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 15:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori