Pas arrestimit reagon për herë të parë Baby G me një puthje (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e kaluar bëri xhiron e të gjitha portaleve lajmi për arrestimin e reperes shqiptare. Gordana Kingji e njohur si Baby G u arrestua nga Policia e Kosovës, e cila i gjeti edhe lëndë narkotike. Reperja u gjet në një gjendje mjaft të rëndë shëndetësore për shkak të lëndëve narkotike që kishte konsumuar dhe përzierjeve të saj.

Ditën e sotme Baby G ka reaguar për herë të parë. Ajo ka postuar dy foto në rrjetet sociale, më saktë në profiling e saj në Instagram.

“Ju dua shumë,”- shkruan ajo krahas njërës prej tyre.
Shtuar më 19/11/2018, ora 19:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori