Partitė duhet tė regjistrohen pėr zgjedhje
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nėse duan qė tė marrin pjesė nė votime partitė serbe tė veriut duhet qė tė kryejnė tė gjitha procedurat e aplikimit tė certifikimit nė Komisionin Qendror tė Zgjedhjeve pėrpra se presidentja tė shpallė datėn e zgjedhjeve.

Nėse nuk kryejnė tė gjitha prosedurat e certifikimit atėherė ato humbasin tė drejtėn pėr tė qenė pjesėmarrės nė kėtė proces, shkruan Tribuna.

Ndėrkohė qė zėdhėnėsi i presientes, Arbėr Vllahiu ka thėnė se data e zgjedheve do tė bėhet publike pas ratifikimit tė marrėveshjes Prishtinė-Beograd.

“Njė rreth pėrfundimtar i konsultimeve tė presidentes Jahjaga me partitė politike parlamentare dhe subjektet e tjera politike do tė mbahet sė shpejti, kuptohet pasi Kuvendi ta kėtė ratifikuar marrėveshjen dhe pasi tė ketė konstatuar se me cilat ligje do tė hyhet nė zgjedhje”, ka thėnė zėdhėnėsi Arbėr Vllahiu. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2013, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.