Pamje të rënda nga përmbytjet në Serbi (VIDEO)
Shira të rrëmbyeshëm e kanë goditur të mërkurën Beogradin, ndërsalagjen Banovo Brdo është regjistruar kjo pamje vërtet e pabesueshme.

Tërë lagjen e ka vërshuar uji, ndërsa rrjedha poshtë rrugës, pos tjerash, e ka bartur edhe një njeri.

Njeriu, i cili e ka xhiruar videon dhe më vonë e kë vënë në YouTube, ka thënë se shpreson se gjithçka është në rregull me burrin nga videoja.
Shtuar më 18/08/2018, ora 15:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori