Pamje nga përleshja në Kosovë (VIDEO)
Në pikë të ditës, 7 persona i kanë qëruar hesapet në mes vete në një vend publik.

Ata janë rrahur në mes vete në Prishtinë, saktësisht te një fotokopje tek lokalet e "Lesnës".

Së paku kështu mëson Indeksonline nga burimet e saja.
Ende nuk dihet arsyeja e përleshjes, ndërsa në vend të ngjarjes kanë dal Policia dhe ambulanca.

Indeksonline ka kontaktuar Policinë për këtë rast dhe është në pritje të përgjigjeve.
Shtuar më 23/10/2019, ora 14:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori