Pak ditë pas shërimit me COVID19, Hoti kalon ditën në Prevallë me familje
Në fillim të javës, kryeministri Avdullah Hoti, është shëruar nga COVID19.

E ca ditë më pas, Hoti ka gjetur kohë të kaloj ditën në natyrë, në Prevallë.

Hoti së bashku me gruan dhe djalin e tij ditën e diel e ka kaluar në Prevallë.

"Një ditë me diell në Prevallë", ka shkruar ai.
Shtuar më 22/08/2020, ora 19:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori