Pahor vjen sot në Kosovë
Republika e Kosovës do të vizitohet ditën e sotme nga presidenti i Republikës së Sllovenisë Borut Pahor. Pahor vjen në vendin tonë me ftesë të presidentes së vendit Atifete Jahjaga.

Pahor do të realizojë takime edhe me kreun e Kuvendit Jakup Krasniqi, drejtues të tjerë të institucioneve dhe me drejtues të misioneve ndërkombëtare në Kosovë. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2013, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori