Pacolli: Bashkëpunim ekonomik mes dy vendeve
Në ditën e dytë të vizitës në Maqedoni presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli po merrë pjesë në forumin e biznesit Maqedoni-Kosovë në Shkup. Në këtë forum Pacolli ka mbajtur fjalimin e tij lidhur me bashkëpunimin ekonomik midis dy vendeve dhe në planin rajonal.

Presidenti Pacolli ka qenë i shoqëruar nga homologu i tij Gjorgje Ivanov. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2011, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori