OVL-UÇK ka një kërkese urgjente për qeverinë
Pëlqej
Organizata e Veteranëve të Luftës se Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës sot mban një konferencë për media me anë së cilës do të kërkojë ndryshimin e Ligjit për e ligjit për Dhomat e Specializuara dhe Zyrën e Prokurorit të Specializuar.

Sipas tyre ky ligj është diskriminues ndaj shqiptarëve të Kosovës e në veçanti ndaj UÇK-së.
Shtuar më 12/12/2017, ora 09:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori