Opozita i bën "varrimin" PDK-së!
Në rrjetet sociale po qarkullon një foto, ku shihet se po i bëhet "varrimi" PDK-së së Thaçit.

Në të shihet teksa Haradinaj, Mustafa dhe Limaj kanë marrë sipër supeve "arkivolin" e Partisë Demokratike të Kosovës.

Fotoja simbolizon marrëveshjen e arritur mes LDK-AAK-NISMA, e cila nxjerr "jashtë loje" PDK-në e Thaçit. /albeu.com/

Shtuar më 12/06/2014, ora 15:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori