Numërohen 82% të votave nga Diaspora, kështu renditen partitë politike
Numërimi i votaveardhura nga Diaspora gati sa s’ka përfunduar.

Deri në këto çaste janë numëruar gjithsej 82% të votaveardhura nga Diaspora.

Sipas rezultateve deri të tanishme, Lëvizja Vetëvendosje i prinë votave duke pasur 5827, LDK 1892, PDK 1793, AAK 504 dhe Nisma 725.
Shtuar më 16/10/2019, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori