Numërohen 30% të votave, kjo parti po kryeson
Tani më janë numëruar rreth 30% të votave nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.

Tani për tani nga këto rezultate është duke prirë Lidhja Demokratike e Kosovës me 25.34% të votave, duke u pasuar nga Lëvizja Vetëvendosje me 23.06% dhe Partia Demokratike e Kosovës me 22.57.
Shtuar më 06/10/2019, ora 21:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori