Njihni shqiptarin që shpik mjete robotike nga mbetjet (VIDEO)
Gëzim Morina, një i ri nga një fshat i Kamenicës, mbledh pajisje elektronike në deponi dhe me to ndërton mjete të ndryshme robotike.

Disa shpikjet e tij janë: pajisje për t’i trembur qentë, dronë e aeroplanë të vegjël.

Shtuar më 16/09/2019, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori