Njësitë Speciale blindojnë Kuvendin dhe Qeverinë (FOTO LAJM)

Pjesëtarë të Njësisë Speciale dhe Policisë së Kosovës janë vendosurmëngjesin e sotëm në pjesë të ndryshme të oborrit të Qeverisë dhe Kuvendit të Kosovës.

Siç mund të shihni në fotot e mësipërme, ata janë në gjendje gatishmërie për çdo të papritur që mund të vijë nga Opozita.

Këta të fundit kanë paralajmëruar për protesta të tjera edhe ditën e sotme. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2015, ora 09:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori