Njësia Speciale zhvendoset para Qeverisë (FOTO LAJM)

Njësia speciale e Policisë së Kosovës është vendosur para objektit të Qeverisë. Ndërsa aktivistët e VV-es dhe të AAK-së tashmë ndodhen në sheshin Skenderbeu, përpara objektit të Qeverisë

Mësohet se situta është e qetë, dhe shkaku i këtij organizimi ka qenë arrestimi i Donika Kadaj Bujupit dhe bastisjes së shtëpive të Albin Kurtit dhe Albulena Haxhiut. /albeu.com/

Shtuar më 18/11/2015, ora 12:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori