"Njeriu i Odave", Lushtaku shfaqet te Haziri duke ngrënë dhe pirë
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka pasur mysafir disa miq të cilët janë të njohur për publikun.

Në këtë darkë Haziri mysafirë e kishte Sami Lushtakun e PDK-së, Sylejman Selimin, Ukë Rugovën e disa persona të tjerë.

Në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, ata shihen duke pirë verë, birra dhe duke ngrënë mish me bollëk.


fotografi të gjithë shfaqen të buzëqeshur, ku duket se po e shijojnë darkën në njërin prej restoranteve në Gjilan.
Shtuar më 20/03/2019, ora 08:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori