Një vetëvritet dhe një dhunohet në Dubravë
Një i burgosur është vetëvrarë në burgun e Dubravës.

I vetëvrari është nga Deçani dhe ka qenë në fund të dënimit prej 13 vitesh për akuzën e vrasjes, shkruan Koha Ditore.

Ndërsa, edhe një rast tjetër i rëndë ka ndodhur po në Dubravë.

Një i ri, që ishte dërguar në burg prej vetëm 3 ditësh për gjobë trafiku është dhunuar seksualisht. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 09:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori