Një veteran i UÇK-së ka nevoje urgjente per gjak të grupit zero negativ
Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka njoftuar se një veteran i UÇK-së është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ka nevojë për gjak të grupit zero negativ.

Njoftohet se Ilmi Redenica, ish-ushtar i UÇK-së, aktualisht polic në Policinë e Kosovës, ka nevojë urgjente për dhurim gjaku.

Të gjithë ata që munden dhe dëshirojnë ta ndihmojnë këtë ish-luftëtar të UÇK-së mund të kontaktojnë në numrin celular 044 271 731./albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 14:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori