Një tjetër monstër shqiptare pret koka në Siri (FOTO +18)

Kur opinioni publik ende është i tmerruar nga prerja e kokave të Lavdrim Muhaxherit, disa foto të tjera kanë shokuar sërish.

Është shoku i Lavdrim Muhaxherit, një djalosh nga Kacaniku, me emrin Saleel Al Sawarim, që ka shpërndarë disa foto të tmerrshme në Facebook.

Ai madje përmes një postimi konfirmon faktin se është shok i Lavdrimit.

Fotot janë tronditëse dhe shihet teksa pritet koka e një djali të ri.

Djaloshi luftëtar në Siri, madje mundohet ta justifikojë veprimin e tij kriminal, teksa përdor fenë. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 21:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori