Një serb në mesin e të dyshuarve për terrorizëm
Burime zyrtare kanë bërë me dije se numri i atyre që kërkohen, që kanë qenë apo janë akoma në luftën e Sirisë dhe të Irakut ka arritur tanimë në 200 persona.

Bëhet me dije se në mesin e shumë personave, është edhe një femër 23-vjeçare nga Prishtina.

Në listë, të cilën e ka parë TCH, ndodhet dhe një serb me iniciale D.J nga komuna e Parteshit.

Dyshohet se serbi mund të jetë inflirtuar nga shërbimet sekrete të Serbisë./albeu.com/

Shtuar më 13/08/2014, ora 12:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori