Një i vdekur nga aksidenti rrugore në Besianë
Një person ka ndërruar jetë gjatë ditës së djeshme gjatë një aksidenti rrugore në Besianë. Lajmi bëhet i ditur nga raporti ditor i Policisë së Kosovës.

Detaje se si ndodhi ky aksident i gjeni në njoftimin më poshtë:

Rr. “Xhemajl Mustafa”, Besjanë 08.03.2019 – 15:15. Raportohet aksident trafiku me fatalitet me përfshirjen e dy automjeteve me tabela vendore dhe me vozitës meshkuj K/Shqiptar.

Vdekjen e vozitësit e ka konstatua mjeku kujdestar në qendrën e mjekësie familjare Besianë.

Me vendimin e prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet për obduksion në IML. Rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime.
Shtuar më 09/03/2019, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori