Një i ri e bën për spital një polic në Prishtinë
Qytetari me inicialet A.M 25-vjeç është arrestuar nga policia, sot në Prishtinë. 25-vjeçari nuk i është bindur urdhërave të policit që të ndalet madje e ka goditur atë.

Polici ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor ndërsa qytetari është dërguar në mbajtje.

Lajmin për Express e ka konfirmuar edhe zyra për informim në policinë rajonale të Prishtinës.


Shtuar më 21/09/2018, ora 15:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori