Një deputete braktis partinë dhe i bashkohet AAK-së
Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës i është shtuar edhe një deputete, duke e rritur fuqinë e kësaj partie në 12 deputetë.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Emilija Rexhepi, është bërë pjesë e AAK-së.

Nënkryetari i AAK-së, Muharrem Nitaj, këtë e ka bërë të ditur përmes llogarisë së tij në Facebook.

"Emilija Rexhepi i bashkohet GP të AAK. Emilija Rexhepi, njëra prej deputeteve më të përgjegjshme të Kuvendit të Kosovës, prej sot i është bashkuar Grupit Parlamentar të AAK-së!”, ka shkruar Nitaj.

Shtuar më 28/05/2018, ora 13:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori