Një autobus aksidentohet rëndë në Drenas (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në fshatin Poklek të Drenasit ka ndodhur një aksident mes një veture dhe një autobusi , njofton Klan Kosova.

Ende nuk dihet nëse ka viktima.
Shtuar më 13/10/2017, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori