NISMA prin në Malishevë, ja me sa vota e ndjek PDK-ja
NISMA vazhdon të prijë në komunën e Malishevës me kandidatin e saj Rakip Begaj, i cili ka marrë 38.71 për qind të votave ose 7 999 vota, i ndjekur nga Mursel Gashi i PDK-së me 28.14 për qind të votave ose 5 814 vota, sipas Albeu.com.

Duket qartë që balotazhi i pritshëm në këtë komunë do të jetë mes dy kandidatëve të partive të luftës dhe nuk ka asnjë shans për partitë e tjera. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 23:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori