Nis vajtimi i terroristëve për Lavdërimin
“Kasapi i Kaçanikut” u raportua se u vra sot gjatë një sulmi amerikan kundër të ashtuquajturit “Shteti Islamik” (ISIS) në Siri.

Përdorues të rrjeteve sociale, përkrahës të terrorizmit, kanë nisur vajtimin për vdekjen e Lavdrim Muhaxherit, terroristit numër një i kërkuar nga e gjithë njësitë e sigurisë.

Persona të shumtë në rrjetet sociale, kanë filluar të thurin lavde për këtë emër të njohur të terrorizmit dhe vajtime për vdekjen e tij. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2017, ora 13:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori