Ymeri, Limaj e Haradinaj i prinë protestës (FOTO LAJM)

Update - Lideri i Vetëvendosjes Visar Imeri, ai i NISMA-s Fatmir Limaj dhe lideri i AAK-së Ramush Haradinaj janë vënë në ballë të protestuesve.

Ata kanë nisur marshimin e tyre drejt objektit të Gjykatës Kushtetuese. /albeu.com/


Një pjesë e organizatorëve të protestës së sotme janë mbledhur në Sheshin kryesor të Prishtinës.

Aty janë parë deputetët e AAK-së dhe qytetarë tjerë.

"Hajnat ne burg jo në Qeveri". Me këto parrulla ka nisur protestasheshin “Zahir Pajaziti”, në Prishtinë.Shtuar më 18/04/2015, ora 14:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori