Nis beteja për Ferizaj
Partitë politike nisën të hënën zyrtarisht garën për kreun e Komunës së Ferizaj ku beteja do të vazhdojë deri të premten.
Të gjithë përfaqësuesit e partive ishin të hënën në Ferizaj për të çelur fushatën.

PDK, LDK, AAK, Vetëvendosje dhe AKR, që të gjitha u panë gjatë ditës së djeshme në qytetin të cilin dikur e udhëhiqte Bajrush Xhemjali. /albeu.com/Shtuar më 24/04/2012, ora 09:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori